Schema zomercompetitie maandagavond+uitslagen+stand

 

9-5-16 Wedstrijddag  1   Uitslag  
         
20.15 Geertsema Entertainment - Untadilatti   8-18  
21.00 Martien Geeven - Stinor Project Support   6-9  
         
18-5-16 Uitgestelde wedstrijd ingelast      
20.30 ANAC Carwash - WNO Infratechniek      
         
23-5-16 Wedstrijddag  2      
         
19.30 Untadilatti - Martien Geeven      
20.15 WNO Infratechniek - Geertsema Entertainment      
         
         
25-5-16 Uitgestelde wedstrijd ingelast      
20.30 ANAC Carwash - Stinor Project Support      
         
30-5-16 Wedstrijddag  3      
         
19.30 Geertsema Entertainment - Stinor Project Support      
20.15 Martien Geeven - ANAC Carwash      
21.00 WNO Infratechniek - Untadilatti      
         
6-6-16 Wedstrijddag  4      
         
19.30 WNO Infratechniek - Martien Geeven      
20.15 Untadilatti - Stinor Project Support      
21.00 Geertsema Entertainment - ANAC Carwash      
         
13-6-16 Wedstrijddag  5      
         
19.30 ANAC Carwash - Untadilatti      
20.15 WNO Infratechniek - Stinor Project Support      
21.00 Geertsema Entertainment - Martien Geeven      
         
20-6-16 Wedstrijddag  6      
         
19.30 WNO Infratechniek - ANAC Carwash      
20.15 Geertsema Entertainment - Untadilatti      
21.00 Martien Geeven - Stinor Project Support      
         
         
27-6-16 Wedstrijddag  7      
         
19.30 Untadilatti - Martien Geeven      
20.15 ANAC Carwash - Stinor Project Support      
21.00 WNO Infratechniek - Geertsema Entertainment      
         
4-7-16 Wedstrijddag  8      
         
19.30 Geertsema Entertainment - Stinor Project Support      
20.15 Martien Geeven - ANAC Carwash      
21.00 WNO Infratechniek - Untadilatti      
         
11-7-16 Wedstrijddag  9      
         
19.30 WNO Infratechniek - Martien Geeven      
20.15 Untadilatti - Stinor Project Support      
21.00 Geertsema Entertainment - ANAC Carwash      
         
5-9-16 Wedstrijddag  10      
         
19.30 ANAC - Untadilatti      
20.15 WNO Infratechniek - Stinor Project Support      
21.00 Geertsema Entertainment - Martien Geeven      
         
9-9-16 Slotavond      
  Nummers 1-2-3 (toernooivorm)      
  Nummers 4-5-6 (toernooivorm)      

 

  .